Spotkanie z cyklu "HR4Diversity", 22 maja 2024, g.16:00-17:30

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy webinar. Już 22 maja 2024, g.16:00-17:30 odbędzie się spotkanie grupy branżowej z cyklu "HR4Diversity", organizowane przez Fundację Liderek Biznesu.

W trakcie spotkania odbędzie się panel dyskusyjny zatytułowany: „Czy Twoja organizacja stoi w miejscu? Brak postępów w wyrównywaniu szans zawodowych kobiet w kontraście z dynamicznym wzrostem angażowania się Polaków w pracę. Realne wyzwania i potencjalne rozwiązania”.

W obliczu braku postępów w wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i dynamicznego wzrostu angażowania się Polaków w pracę, stajemy przed realnymi wyzwaniami, które wymagają przemyślanych i skutecznych rozwiązań. Jakie działania są konieczne, aby osiągnąć prawdziwą równość i zbudować angażujące środowisko pracy dla wszystkich?

Podczas webinaru omówimy wyniki badań przeprowadzonych przez Kincentric – firmę doradczą w obszarze strategicznego zarządzania kapitałem ludzkim, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji zawodowej kobiet.

Wraz z naszymi ekspertami zapraszamy na otwartą dyskusję na temat:

• Wyraźnych różnic w doświadczeniu zawodowym mężczyzn i kobiet oraz ich perspektywie rozwoju. Czy kobiety mają równe szanse rozwoju zawodowego i osiągnięcia sukcesu?
  • Skutków inclusion–washingu i powierzchownych praktyk dla organizacji. Co zrobić, żeby wprowadzić realne zmiany?
  • Skutecznych strategii wyrównywania szans zawodowych kobiet. Jak skutecznie budować świadomość dotyczącą równości kobiet i mężczyzn w społeczeństwie? Co przynosi pozytywne efekty, a czego unikać?

Czy jesteśmy gotowi na zmianę? Dołączcie do nas, aby wspólnie poszukać odpowiedzi na te pytania i podjąć inspirującą rozmowę na temat przyszłości organizacji i równości płci w miejscu pracy.

Katarzyna Gaweł - Head of Diversity, Equity & Inclusion (DEI) w Ringier Axel Springer Polska, dziennikarka i współprowadząca podcast Forbes Women. Z wykształcenia finansistka z tytułem MBA z zarządzania kapitałem ludzkim. Posiada 15 lat doświadczenia w komunikacji. Od kilku lat wspiera równy głos kobiet i mężczyzn w mediach #EqualVoice, bo wierzy, że media mają ogromny wpływ na świadomość społeczeństwa w zakresie równości. Mówczyni, moderatorka dyskusji i prelegentka na konferencjach, gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu różnorodności, równości i inkluzywności. Jej prywatną i zawodową pasją jest wspieranie równości kobiet i mężczyzn, bo wierzy, że równość zaczyna się w domu i przekłada na równość w pracy. Trenerka w obszarze nieświadomych uprzedzeń. Mama dwójki dzieci, dla których chce zmieniać świat.

Agnieszka Maciejewska - Członkini Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. Prezeska Zarządu FLB w okresie marzec 2016-marzec 2021. Obecnie Group Vice President People&Culture w Warner Bros Discovery Polska&TVN. Wcześniej związana  EY Polska, gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej. Była partnerem w firmach doradztwa personalnego Neumann Leadership i Prezes Zarządu Hudson Global Resources w Polsce. Jej kariera zawodowa związana z zarządzaniem zasobami ludzkimi i doradztwem w dziedzinie HR. Stworzyła i kieruje programami rozwojowymi dla kadry kierowniczej. Wierzy w talent i niezależność kobiet. Chce budować środowisko partnerskiego biznesu z aktywnymi i przedsiębiorczymi menedżerami.

Magdalena Warzybok - Absolwentka programów Executive Education Harvard Business School oraz Wharton School na University of Pennsylvania. Ukończyła SWPS na kierunku Psychologia oraz Psychologia motywacji, jak również SGH na kierunku Zarządzanie i Marketing. Uczestniczka Management and Law Program w Management Center w Innsbrucku. Od 2005 r. związana jest z firmą Kincentric, wcześniej Aon i Hewitt. Jest członkiem Kincentric Global Leadership Team. Współpracuje z Zarządami i liderami HR największych polskich organizacji, wspierając transformacje kultury organizacyjnej, środowiska pracy, doświadczeń pracowników i systemów wspierających zarządzanie ludźmi. Pomaga organizacjom osiągać wysokie wyniki biznesowe poprzez radzenie sobie z najbardziej złożonymi problemami zw. z zarządzaniem talentami, budowaniem zaangażowania i pozytywnych doświadczeń pracowników.

22 maja 2024

ZAPISZ SIĘ